Київщина прийняла вже 17 підприємств за програмою релокації бізнесу
13 Липня 2022, 13:29
Поділитися:

13 липня 2022 г. 13:27

Київська область продовжує приймати підприємства з інших регіонів України, де ведуться бойові дії. Наразі до пристоличного регіону перевезли свої потужності 17 таких підприємств. Ще 4 знаходяться на стадії оформлення транспортування, а 34 розглядають пропозиції площ для переміщення.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

В обладміністрації зауважили, що з метою оперативного реагування на запити релокації, разом у співпраці з районними військовими адміністраціями та органами місцевого самоврядування постійно оновлюється реєстр пропозицій для розміщення підприємств. До цієї роботи також долучилися Департамент економіки та цифровізації ОВ, Агенція регіонального розвитку Київської області.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначив очільник КОВА Олексій Кулеба, у якості пропозицій до проекту також долучаються індустріальні парки Київської області, які є ефективним інструментом збільшення інвестиційної привабливості.

“Створення нових робочих місць та відновлення економічної стабільності регіону є одним із пріоритетів області. Підтримуючи роботу підприємців, ми зможемо підвищити економічну спроможність нашого регіону”, – підсумував він.

Нагадаємо, на Київщині внаслідок бойових дій повністю знищено 44 підприємства. Загалом в столичному регіоні від війни проти російських окупантів постраждали більше ста підприємств.

Водночас, наприклад, у Києві частка непрацюючих підприємств скоротилася до 14% проти 32% у березні.

Читайте: У Києві відновили роботу 86% підприємств, ціни та ринок праці зросли, зарплати впали

Фото: КОВА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона