Киівщина отримала 127 млн на організацію освітнього процесу в школах під час пандемії
6 Червня 2021, 15:17
Поділитися:

У квітні 2021 року Київ та Київська область отримали 127 млн грн на організацію освітнього процесу під час пандемії в рамках державної субвенції на заходи, спрямовані на боротьбу з COVID-19, у закладах загальної середньої освіти.

Київська область отримала 54,8 млн грн.. Зазначається, що 53,9 млн грн з цієї суми виділено як видатки розвитку на придбання ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання з використанням технологій дистанційного навчання.

Тоді як 952,7 тис грн. буде спрямовано як видатки споживання на придбання засобів захисту, необхідних для організації протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесій зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році.

StateWatch

Читайте також:

Броварщина продовжує лідирувати по кількості хворих на COVID-19

Нові правила призначення субсидій: хто претендує і як отримати

На Київщині відкриють притулок для жертв домашнього насильства

Джерело: Новини Броварів – головні і актуальні
новини сьогодні на 4594.com.ua

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА