Київщина одна з перших відчула на собі “руський мір”, гуманітарний штаб забезпечував їй допомогу, – голова КОР Гунько
10 Травня 2022, 21:40
Поділитися:

10 травня 2022 г. 21:24

Голова Київоблради Наталія Гунько спростувала чутки щодо виселення її з робочого кабінету у адмінбудівлі на пл. Лесі Українки. Нині у кабінеті розташований гуманітарний штаб, керівником якого є Олексій Кулеба, штаб має все необхідне, і перш за все – засоби зв’язку.

Про це KВ повідомила голова КОР Наталія Гунько.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За словами голови КОР, влада столичного регіону ще в перших числах лютого почала продуктивну співпрацю з новим очільником ОДА Олексієм Кулебою. Менш ніж через місяць він був уже головою військової адміністрації.

“Пропрацювавши очільником Військової адміністрації в умовах повномасштабної війни майже місяць Олексій Володимирович був замінений Президентом кадровим військовим. Це була вимушена необхідність в тих умовах. Але Київщина потребувала гуманітарної допомоги. Всі хто міг: волонтери, депутати, прості люди чим могли з перших днів допомагали постраждалим. Державна влада з перших днів повномасштабної агресії централізовано почала забезпечувати постраждалі регіони гуманітарною допомогою. Тисячі тонн гуманітарних вантажів ОП організував отримання постраждалими від рашистів. При військових адміністраціях було створено Гуманітарні штаби. Гуманітарний штаб Київської області очолив Олексій Кулеба. Оскільки координація роботи штабу потребувала проведення багатьох нарад та планувань я за власною ініціативою запропонувала свій робочий кабінет голови КОР під гуманітарний штаб. Саме в ньому є все необхідне для плідної оперативної роботи. А саме головне дуже необхідні засоби зв’язку які забезпечать обмін інформацією навіть при зникненні стільникового зв’язку”, – розповіла Гунько.

За її словами, 12 травня депутати Київської обласної ради зберуться на засідання чергової сесії.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“За ці майже 3 місяці, коли депутати збирались минулого разу наше життя, життя Київщини розділилось на до і після… Буквально через декілька днів після проведення КОР чергової сесії росія віроломно та підступно напала на нашу Україну. Київщина одна з перших відчула на собі “руський мір”: Іванків, Гостомель, Буча, Димер, Ірпінь, та інші міста і села стали полем бою між рашистами та ЗСУ. Але народ який бореться за свою землю, за свою незалежність, неможливо перемогти! Не змогли цього зробити і рашистські нелюди. Зламавши тисячі доль мешканців Київщини вони не зламали дух українців і тому, принісши багато лиха в домівки наших земляків, врешті змушені були з позором втекти з нашої землі”, – говорить Гунько.

Також вона наголосила, що тепер вперше вже після визволення Київщини від навали рашистів, депутати зберуться для роботи на сесію вже в зовсім іншій Київщині: “розбитій, розграбованій, з розставленими орками тисячами мін, які і сьогодні забирають життя людей…”

“Зберемось, щоб разом з незламною Державною владою робити все можливе для відбудови Київщини і повернення мешканців області до нормального життя. Але ми не забуваємо, що війна триває. Сьогодні Херсонська, Харківська, Донецька, Луганська, Запорізька, Миколаєвська області потерпають від навали рашистів. Тому сьогодні ми всі маємо бути як ніколи згуртовані і єдині в протистоянні навали орків. Київщина великою ціною сотень життів своїх синів і дочок отримала гіркий досвід роботи в умовах бойових дій і окупації своєї території”, – додала вона.

Нагадаємо, на Київщину повертається політичне життя: лідери партій масовано піаряться на допомозі нужденним, обласна рада б’ється за існування, на порядку денному наступної сесії планують розглянути 23 питання.

Читайте: Звільнені та непризначені: Київщина відновлює політичне життя

Фото: KВ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона