Київщина лідирує в Україні за результатами перших ста днів земельної реформи
image
12 Жовтня 2021, 12:57
Поділитися:

Київщина – лідер в Україні за результатами реалізації земельної реформи. За перші сто днів у регіоні уклали 2204 договори купівлі-продажу землі на загальну площу 2,9 тис. га.

Про це сьогодні, 12 жовтня, проінформував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час зустрічі зі студентами та викладачами Білоцерківського національного аграрного університету.

«Уже минуло 100 днів від старту земельної реформи. Це стало дуже важливою подією, адже українці тепер можуть вільно розпоряджатися своїм земельним майном. І за перші кілька місяців Київщина лідирує в країні за кількістю зареєстрованих правочинів на землю», – акцентував Василь Володін.

Зазначимо: земельна реформа в Україні стартувала 1 липня цього року. Завдяки цьому було відновлено конституційне право семи млн українців на вільне розпоряджання землею.

Повідомляє пресслужба Київської ОДАДжерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА