Київщина – лідер за кількістю створених нових місць для дітей у садочках
21 Вересня 2021, 13:36
Поділитися:

21 сентября 2021 г. 13:33

В садочках Київщини протягом 2020-2021 року створено найбільшу кількість місць порівняно з іншими регіонами України. Йдеться про 4 385 місць для дітей в приватних та державних закладах дошкільної освіти.

Про це, як стало відомо KV, під час Форуму Всеукраїнського тижня дошкілля “Дошкільна освіта України 30” повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

“Стратегічні завдання обласної влади у сфері дошкільної освіти – це забезпечення її доступності, подолання черги на вступ до закладів дошкільної освіти, розширення їх мережі, створення сучасних та комфортних умов для вихованців та працівників закладів. Працюємо над цим питанням комплексно. Відкриваємо та реконструюємо садочки в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, підтримуємо ініціативи на місцях щодо відкриття приватних садочків. У планах – продовжувати роботу в напрямі збереження й розширення мережі дошкільних закладів відповідно до потреб мешканців громад”, – зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

в Телеграм

Всього в Україні у 2020-2021 роках створено майже 20 тис. додаткових місць для дітей дошкільного віку. 88 закладів дошкільної освіти збудовано й реконструйовано за цей період.

Читайте: Уже понад 600 закладів освіти на Київщині готові до роботи в “жовтій” зоні епіднебезпеки

Фото: соцмережі

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА