Київський завод з виробництва кранів провів екскурсію для учнів Бориспільського професійного ліцею

image
7 Червня 2024, 18:02
Поділитися:

Учні Бориспільського професійного ліцею відвідали виробництво Київського заводу підіймально-транспортного обладнання. Про це «Вістям» повідомив гендиректор заводу Олексій Севастьянов.

За його словами, фахівці виробництва завжди раді спілкуванню з майбутніми спеціалістами — тим більше, якщо бачать їх щиру зацікавленість. Це допомагає не лише підтримувати відкритий діалог, а й розуміти потреби та інтереси молоді. 

Візит відбувся у рамках співпраці з ліцеєм та для ознайомлення майбутніх спеціалістів з практичною роботою сучасного виробництва. Екскурсію відвідали учні за спеціальностями «Електрогазозварники ручного зварювання» та «Слюсарі». Вони мали можливість побачити, як функціонує завод та отримати уявлення про специфіку його роботи. 

«Наша компанія пропонує широкий спектр стажувань, оскільки одна з наших цінностей — підтримувати і заохочувати молоді таланти. Ми прагнемо розвивати молодих спеціалістів і готові їх навчати та допомогти їм отримати практичний досвід і професійні навички. У планах — створення навчального класу для студентів. Кращі учні після отримання дипломів та закінчення Бориспільського професійного ліцею можуть приєднатися до нашої команди», — зазначив Олексій Севастьянов. 

Довідково: Київський завод підіймально-транспортного обладнання — провідне українське підприємство з виробництва вантажопідіймальних кранів та найбільший виробник кранів у Східній Європі. Колектив реалізує як стандартні, так і нестандартні проекти для всіх галузей промисловості — від етапу проектування до монтажу та введення кранів в експлуатацію з подальшим гарантійним і післягарантійним обслуговуванням виготовленого нами кранового обладнання. 

Детальніше про завод можна довідатися за посиланням: https://kzpto.com.ua/uk/

Київський завод з виробництва кранів провів екскурсію для учнів Бориспільського професійного ліцею

Київський завод з виробництва кранів провів екскурсію для учнів Бориспільського професійного ліцею

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама