Київський метрополітен повідомив, хто може безоплатно їздити у підземці

Київський метрополітен повідомив, хто може безоплатно їздити у підземці
22 Червня 2024, 10:52
Поділитися:

Київський метрополітен надає можливість безоплатного проїзду для низки категорій пасажирів, підтримуючи соціально незахищені верстви населення та полегшуючи пересування містом.

Про це повідомила прес-служба Київського метрополітену.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

Мають право на безкоштовний проїзд:

ветерани війни, учасники бойових дій, інваліди внаслідок війни та їх супроводжуючі, постраждали учасники Революції Гідності та учасники Другої світової війни;постраждалі від Чорнобильської катастрофи, зокрема інваліди серед ліквідаторів та постраждалі, ліквідатори другої категорії та діти, які отримали інвалідність внаслідок аварії на ЧАЕС;ветерани різних служб, включаючи військову службу, органи внутрішніх справ, Національну поліцію, податкову міліцію, Бюро економічної безпеки України, державну пожежну охорону, Державну кримінально-виконавчу службу, службу цивільного захисту та Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України;реабілітовані особи, які стали інвалідами внаслідок репресій, а також жертви нацистських переслідувань, включаючи колишніх неповнолітніх та малолітніх в’язнів концтаборів та гетто;особи з інвалідністю І та ІІ груп, діти з інвалідністю та їх супроводжуючі, діти-сироти та діти без батьківського піклування, діти з багатодітних сімей та діти до семи років.

Також слід зазначити, що учні загальноосвітніх шкіл Києва, а також учні технічних шкіл і студенти професійних вищих навчальних закладів мають право на проїзд зі знижкою 50% від повної вартості.

Також ми розповідали раніше про те, що у випадку повної відсутності постачання електроенергії підземні станції метрополітену будуть працювати як укриття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua