Київський медуніверситет оцінив охорону в 7,2 млн гривень, йому запропонували дешевше на мільйон

image
24 Січня 2023, 19:50
Поділитися:

24 січня 2023 г. 19:44

Державний вищий навчальний заклад (ДВНЗ) “Національний медичний університет імені О.О. Богомольця” провів тендер на охоронні послуги. За охорону майже двох десятків різних об’єктів, підпорядкованих університету, освітянам запропонували на мільйон гривень менше. Оскільки в “електронних торгах з особливостями” взяла участь лише одна фірма, з нею, скоріше за все, і буде укладено договір.

Про цеKВ стало відомо з оголошення в системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно оголошення, згаданий ДВНЗ за річний пакет послуг з охорони 18 об’єктів, що знаходяться у різних куточках столиці та в смт Козин, готове заплатити 7 млн 200 тис. гривень.

Це – очікувана вартість закупівлі, оприлюднена в оголошенні про проведення “відкритих торгів з особливостями”.

На оголошення відгукнулось ТОВ “КОМПАНІЯ – ГЕПАРД” з тендерною пропозицією забезпечити охорону об’єктів медуніверситету за 5 млн 990 тис. гривень.

Оскільки 22 січня 2023 року сплив термін подання пропозицій, ця фірма – єдина, хто претендує на замовлення. Наразі триває “кваліфікація переможця”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як інформувалаKВ, Кабінет міністрів в останні дні 2022 року змінив правила проведення аукціонів на prozorro – тимчасово скасував торги у системі електронних закупівель, оскільки, кажуть урядовці, не всі можуть брати участь в аукціонах через постійні обстріли енергетичної інфраструктури, а, відповідно, відсутності електрики й інтернету.

За новими тимчасовими правилами переможцем тендерів визнаються учасники, які запропонували найнижчу “вхідну” ціну.

Читайте: ТОП-10 найдорожчих закупівель з бюджету Києва за 2022 рік

Фото: ілюстративне, з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона