Київського мажоритарника Тищенка виключили зі “Слуги народу”

image
26 Січня 2023, 18:08
Поділитися:

26 січня 2023 г. 18:06

Обраного три з половиною роки тому від партії “Слуга народу” по 219 округу столиці (Святошино) народного депутата Миколу Тищенка виключено з президентської партії та фракції у Верховній Раді (ВР). Тищенко свого часу очолював Київську міську партійну організацію “слуг”, але через скандальну репутацію його ще до війни усунули від керівництва столичним осередком. Тепер Тищенка взагалі позбавили партійного квитка і парламентської прописки у фракції – через черговий “зашквар”.

Про цеKВ стало відомо з повідомлень голови фракції “Слуга народу” у ВР Давида Арахамії, його заступниці по фракції й голови однойменної партії Олени Шуляк, а також повідомлень ЗМІ 26 січня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Керуючись положеннями п.9.1.22 статті 9 Статуту Партії “Слуга народу”, ухвалила рішення про виключення народного депутата Миколи Тищенка з Партії”, – коротко поінформувала Олена Шуляк у своєму Telegram-каналі.

Перед цим рішенням голови партії “Слуга народу” до неї публічно звернувся голова однойменної парламентської фракції, Давид Арахамія з проханням виключити Тищенка з партії, попутно повідомивши про плани на терміновому засіданні фракції зробити те саме (виключити Тищенка з лав).

Речниця фракції Юлія Палійчук згодом повідомила: Тищенка з фракції виключили.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Впевнений, нікому не потрібно пояснювати, за що” виключають Тищенка з партії та фракції, додав Арахамія, натякаючи на подорож Тищенка до Таїланду цими днями, про яку широкому загалу сповістило “ТСН”.

Як стало відомо, під час повномасштабної війни в Україні нардеп вирушив до Таїланду. Офіційно там у нього була запланована на 27 січня зустріч в чотиризірковому готелі для “покращення взаємодії з представниками українського суспільства”.

При цьому, днями Президент Володимир Зеленський прямо заборонив політикам та топ-чиновникам просто так кататись за кордон.

Пізніше спікер парламенту Руслан Стефанчуку Фейсбуцізапевнив, що “Миколу Тищенка нікуди за кордон не відряджав. Відповідно, і розпорядження на відрядження до Таїланду я, як Голова Верховної Ради України, не підписував”.

Нагадаємо, Микола Тищенко до березня 2021 року очолював Київську міську організацію “Слуги народу”. Після складення повноважень замість нього столичну парторганізацію очолила нардеп Леся Забуранна (216 округ, Дарниця, ДВРЗ, Харківський масив).

Микола Тищенко, який, крім усього іншого, є кумом керівника Офісу Президента (ОП) Андрія Єрмака, деякий час вважався “смотрящім” за Києвом від ОП – разом зі скандально відомим Денисом Комарницьким.

Тищенко постійно встрявав у скандали: зі своїм рестораном “Велюр”, який працював під час ковідного карантину; з гучним святкуванням дня народження його дружини під час ковідного карантину; із врученням йому нагородної зброї; із неякісними бронежилетами для ТрО Святошинського району; тощо.

Крім того, сумнівна репутація за Миколою Тищенком тягнеться ще з 90-х років, коли він, нібито, був членом злочинного угруповання та мав прізвисько “Коля Оболонський”.

Торік пролунала гучна публічна вимога київського нардепа-мажоритарника Мар`яни Безуглої (217 округ, Оболонь) до Шуляк та Арахамії вигнати Миколу Тищенка з партії та фракції.

“Микола Тищенко, будучи членом Партії, неодноразово вчиняв діяння, що дискредитували Партію. Підтвердження цьому містяться в публічних розслідуваннях ЗМІ у зв’язку з корупційними ризиками, скандалами та висловлюваннями самого Миколи, які завдають репутаційної шкоди не лише Партії, а й вищому керівництву нашої держави та країни в цілому”, – сказано у відкритому листі Мар’яни Безуглої, датованому 15 липня 2022 року (акцентуючи на пункту партійного Статуту “Слуги народу”, який дозволяє голові партії з власної ініціативи позбавити членства в партії особу, яка вчиняє діяння, що дискредитують партію або завдає їй шкоди).

Безугла тоді перелічила багато скандальних епізодів за участю Тищенка, про які преса, у тому числі КВ, писала торік, позаторік і раніше.

Читайте: Безугла вимагає виключити зі “Слуги народу” кума Єрмака Тищенка

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона