Київські митники виявили у посилках із США та Нідерландів героїн, канабіс і психотропи (фото)

image
15 Листопада 2023, 14:08
Поділитися:

15 листопада 2023 г. 14:04

Київські митники спільно з СБУ завадили ввезенню в Україну наркотичних засобів. З чотирьох міжнародних відправлень із США та Нідерландів було вилучено героїн, канабіс та психотропи. У двох випадках наркотики виявила службова вівчарка Харді, яка спрацювала на канабіс та смолу канабісу. Двом фігурантам, причетним до пересилання наркотиків, повідомлено про підозру.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської митниці.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“З чотирьох міжнародних відправлень з США та Нідерландів київські митники спільно з СБУ вилучили наркотичні засоби: героїн, канабіс та смолу канабісу, а також психотропну речовину МДМА”, – йдеться в повідмленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Митники зауважили, що в двох випадках їм суттєво допомогла службова собака, бельгійська вівчарка Харді, яка спеціалізується на пошуку наркотиків та психотропів. Саме вона спрацювала на канабіс та смолу канабісу.

Водночас за документами в посилках переміщувалися цілком безпечні предмети та продукти: чай, орегано, протеїнова добавка, фломастери тощо. Отримувачами в Україні було зазначено фізичних осіб зі Львова та Києва.

За результатами експертних досліджень виявлених речовин можна підсумувати, що фактичним вкладенням є наркотичні засоби: героїн і канабіс вагою майже 2 кг, та більше сотні електронних пристроїв для вейпу зі смолою канабісу, а також 10 таблеток психотропної речовини МДМА”, – зазначили столичні митники.

Ці речовини в Україні віднесено до особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин, обіг яких заборонено. До правоохоронних органів направлено повідомлення про кримінальні правопорушення за ознаками ст. 305 Кримінального кодексу України.

Також митники та СБУ провели серію заходів, аби виявити осіб, причетних до незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. Наразі двом фігурантам справи представники спецслужби повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст 15 та ч. 2 ст 305 ККУ (Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів).

Нагадаємо, столичні митники вилучили з кількох міжнародних поштових відправлень ікону знаменитої борисівської іконописної школи та 12 стародавніх автентичних предметів, які намагалися відправити з Київщини та Тернопільщини до США.

Читайте: Київські митники вилучили з посилки до Таїланду 2 кг канабісу, задекларованого як чай (фото)

Фото: Київська митниця

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона