Київська облрада призупинила повноваження депутатів від ОПЗЖ. Яке з міст Київщини першим відгукнеться на ініціативу?

image
17 Жовтня 2023, 18:42
Поділитися:

17 жовтня відбулась позачергова сесія Київської обласної ради. Переважна більшість її питань стосувалась відновлення критичної інфраструктури та відбудови житла, що вкрай необхідно для міст Київщини, де велись бойові дії. Серед інших питань, розглянутих у сесійній залі, — призупинення повноважень депутатів Київської обласної ради політичної партії «Опозиційна платформа — За життя». 

Його ініціював депутат обласної ради від фракції «Європейська Солідарність» Роман Титикало.

«Рішення прийняте задля зміцнення української державності та захисту національних інтересів», — говориться на офіційній сторінці Київської обласної державної адміністрації у мережі Фейсбук.

За нього проголосували 56 депутатів із 84-х присутніх на сесійному засіданні. 27 депутатів утрималися від голосування, один виступив проти.

Прийнятий документ передбачає призупинення повноважень восьми депутатів Київської обласної ради, які висувалися та були обрані за виборчими списками політичної партії «Опозиційна платформа — За життя», а саме: Валерії Барановської, Тараса Ващішина, Олега Корбана, Валерія Ксьонзенка, Олександра Мутель, Андрія Фещенка, Юрія Чередніченка, Ірини Швець в частині реалізації ними прав та обов’язків, передбачених Законами України «Про статус народних депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування в Україні». Лічильна комісія Київської обласної ради та апарат обласної ради має врахувати дане рішення під час підрахунку голосів, скликання сесій, проведення засідань постійних комісій тощо. 

Також вирішено звернутися до місцевих рад Київщини з ініціативою призупинення повноваження депутатів місцевих рад, які висувалися та були обрані від політичної партії «ОПЗЖ». 

Чи долучаться до ініціативи міські та селищні ради Київщини, і, зокрема, Бориспільського району, та хто з них стане «піонером» припинення повноважень депутатів від «ОПЗЖ» і відгукнеться на суспільний заклик очищення органів влади та місцевого самоврядування, покаже час.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама