Київська обласна рада зняла питання із заборгованістю бюджетникам, – Семенова
11 Червня 2021, 19:58
Поділитися:

11 июня 2021 г. 19:52

Київська обласна рада на засіданні 10 червня проголосувала за виділення коштів на захищені статті. Всі бюджетні установи вже за кілька днів, коли рішення буде підписано та вступить в силу, отримають кошти на заробітну плату.

Про це KV повідомили у прес-службі “Європейської Солідарності” Київщини з посиланням на заступника голови Київської обласної ради, депутата від ЄС Тетяну Семенову.

“Київоблрада виправила ситуацію з фінансуванням бюджетної сфери області. Попереднє керівництво облради в грудні місяці минулого року ухвалили рішення про фінансування бюджетників лише на перший квартал. Сьогодні вже червень місяць і люди жили ці три місяці на економії заробітних плат. Є випадки, про які нам достеменно відомо, коли частина працівників просто звільнилися, наприклад в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім.Саксаганського”, – розповіла Семенова.

За словами депутатки, після голосування 10 червня вже протягом кількох днів бюджетні установи отримають кошти на заробітну плату.

“Всі бюджетні установи вже за кілька днів, коли рішення буде підписано та вступить в силу, отримають кошти на заробітну плату. Наші працівники не мають бути заручниками тієї ситуації, яка склалася в Київській обласній раді”, – вважає Семенова.

Нагадаємо, 10 червня відбулася сесія Київської обласної ради, на якій було ухвалено зміни до бюджету області та зміни до цільових програм.

Читайте: На сонечко: Київоблрада вийшла із зони політичних сутінок

Фото: соцмережі

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА