Київська обласна рада підписала угоду та меморандуми про співпрацю з двома університетами
image
6 Жовтня 2020, 09:54
Поділитися:

6 октября 2020 г. 09:46

Два меморандуми та угоду про співпрацю днями підписала перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова з ректором ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” Віктором Коцуром та проректором Національного транспортного університету Олександром Грищуком. Підписання документів відбулося у документ-сервісі “Готово”.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської обласної ради.

В умов реформи децентралізації така співпраця є надзвичайно важливою і необхідною, – цю думку висловили усі підписанти. Адже в органах місцевого самоврядування повинні працювати люди з якісними знаннями, які зможуть успішно та ефективно управляти. Це стосується і депутатів різних рівнів, і голів ОТГ та рад. І це не якась забаганка, а вимога часу.

Перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова неодноразово наголошувала на тому, що в нашій державі необхідно законодавчо закріпити кваліфікаційні вимоги до майбутніх депутатів та керівників органів місцевого самоврядування.

в Телеграм

“Це має бути хоча б на рівні кількамісячних курсів. Щоб людина знала, що таке бюджет, що таке бюджетні відносини, що таке соціально-економічний розвиток, що таке стратегії, які вони мають бути. Сьогодні на цих виборах знову ідуть люди, які на жаль, не всі мають потрібні знання і навички” – каже Тетяна Семенова.

Проректор з навчальної роботи Національного транспортного університету Олександр Грищук також наголосив на важливості налагодження тісного взаємозв’язку між органами місцевої та центральної влади і закладами вищої освіти задля визначення напрямків навчання студентів і набуття ними кваліфікацій, необхідних для роботи на державних та виборних посадах.

Меморандуми з обома вищими навчальними закладами передбачать популяризації наукових знань, обмін досвідом, підвищення кваліфікації науковців, викладачів та працівників Ради, забезпечення доступу студентів, аспірантів, викладачів, наукових співробітників до нових здобутків у сфері публічного управління та адміністрування, створення творчих колективів для розробки актуальних наукових проблем, об’єднання зусиль Сторін для здійснення спільних проєктів в сфері публічного управління та адміністрування, у тому числі із залученням третіх сторін, для забезпечення координації кооперації діяльності між університетами та Радою.

Угода ж з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди передбачає організацію навчальних, виробничих та переддипломних практик на базі Київської обласної ради. Простими словами студенти, які опановують знання політології і публічного управління та адміністрування проходитимуть практику в раді.

Ректор цього навчального закладу Віктор Коцур бачить майбутню співпрацю надзвичайно перспективною і впевнений, що в процесі взаємодії відбудуються цікаві і важливі форми та методики співробітництва.

“Університетські знання дають потужну теорію і наукову базу. Практика ж завжди багатовимірна, багатоаспектна. Тому поєднання теорії з практикою дасть надзвичайно позитивний ефект для управлінської, депутатської роботи, для кваліфікаційного багатогранного росту кожного спеціаліста” – зазначив Віктор Коцур.

“Ми передаватимемо студентам весь свій досвід в області діловодства, документознавства, проведення та організації сесій, механізми прийняття рішень, всі ці та інші практичні навички студенти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди зможуть отримати у практичній площині” – наголосила перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

У заході також взяли участь начальник юридичного управління виконавчого апарату Київської обласної ради Сергій Богачов, завідувач кафедрою Інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки Алі Аль-Амморі, асистентка кафедри ІАДІБ Марина Дехтяр, декан факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету імені Григорія Сковороди в Переяславі Віталій Коцур.

Читайте:Уроки пандемії: хто і як навчатиметься на Київщині в умовах карантину

Фото: пресслужба Київської обласної ради

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА