Київрада матеріально допоможе киянам, постраждалим від пожежі на карпатському курорті

image
26 Жовтня 2023, 18:51
Поділитися:

26 жовтня 2023 г. 18:43

Київська міська рада планує надати матеріальну допомогу родинам киян, діти яких постраждали внаслідок пожежі у відпочинковому комплексі “Сонячні Карпати” у вересні цього року. На кожного зі 148 дітей, чиї речі згоріли в тій пожежі, Київрада виділить по 10 тис. гривень адресної допомоги.

Про цеKВ стало відомо з повідомлення на сайті КМР 26 жовтня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Повідомляється, що відповідний проект рішення (№1275 від 11 жовтня 2023 року) вже погоджено постійними комісіями Київської міської ради з питань охорони здоров’я, сім’ї та соціальної політики та з питань освіти і науки, молоді та спорту.

Згідно документу, планується надати одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 10 тис. гривень на кожну дитину “киянам – одному з батьків, опікунів чи законних представників, діти яких постраждали під час надзвичайної події, яка сталася 25 вересня 2023 року у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Сонячні Карпати”, що знаходиться за адресою Івано-Франківська обл., Верховинський р-н, с. Красноїлля, присілок Долина, 10”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як інформувалаKВ, у відпочинковому комплексі на Івано-Франківщині, де в оздоровчій поїздці перебували 148 дітей із Києва, 25 вересня сталася пожежа. На щастя, жодна дитина фізично не постраждала, проте згоріли всі їхні речі.

Один з авторів проекту рішення Олеся Зубрицька (фракція “УДАР”) зазначає, що Київрада повинна матеріально підтримати родини, “тим паче, що більшість дітей, які отримали путівки, це діти, родини яких належать до пільгових категорій”.

Читайте: “Перетасувати колоду”: Київрада змінила перелік та персональний склад своїх комісій

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона