“Київпастранс” планує витратити 6 млн гривень на акумулятори

“Київпастранс” планує витратити 6 млн гривень на акумулятори
14 Листопада 2022, 11:26
Поділитися:

14 листопада 2022 г. 11:24

Комунальне підприємство (КП) “Київпастранс” планує придбати для своїх структурних підрозділів 868 акумуляторів. За акумулятори готові заплатити трохи більше 6,2 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

8 листопада ц.р. КП “Київпастранс” оголосило тендер на закупівлю акумуляторних батарей для своїх структурних підрозділів. За акумулятори готові заплатити 6 млн 206 тис. 720 гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 16 листопада, а сам аукціон має відбутися 16 листопада.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, “Київпастранс” планує придбати 868 акумуляторів різної ємності (від 55 Аг до 220 Аг). Зазначається, що акумулятори повинні відповідати вимогам ДСТУ, містити інформацію відповідно до стандартів виробника, яка надає змогу: ідентифікувати товар, його походження, дату виробництва. Також акумулятори повинні бути новими, з залитими електролітом, зарядженими та бути готовими до експлуатації.

Акумулятори планують придбати до 31 грудня 2023 року.

Нагадаємо, КП “Київблагоустрій” планує закупити талони на бензин А-95 та талони на дизельне паливо. За талони планують заплатити 3 млн 244 тис. гривень.

Читайте: Київблагоустрій виділив 3,2 млн гривень для закупівлі талонів на пальне

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона