Київоблрада вирішить долю своїх КП через два тижні
20 Липня 2021, 18:19
Поділитися:

20 июля 2021 г. 17:51

20 липня відбулось чергове засідання робочої групи Київської обласної ради, під час якої заслухали керівників комунальних підприємств КОР “Київське обласне бюро технічної інвентаризації”, “Управління споруд”, “Києво-Святошинська тепломережа”, “Квадрат”.

Про це KV стало відомо із повідомлення прес-служби Київоблради.

У ході наради, у якій взяв участь перший заступник Ярослав Добрянський, обговорили дії комунальних підприємств і критичну ситуацію, яка склалася із їхньою діяльністю.

Під час засідання керівники комунальних підприємств прозвітували щодо виконаної роботи, обговорили проблемні питання із надання послуг громаді Київщини, розглянули шляхи вирішення та пропозиції щодо можливого покращення роботи.

в Телеграм

Заступник голови КОР Ярослав Добрянський наголосив на тому, що враховуючи всі ризики комунальної форми власності, зокрема, їхню неефективність, такі підприємства варто приватизувати, чи ліквідувати, якщо вони не становлять унікальної суспільної користі для громади Київщини та їхні функції може виконувати ринок.

“Їх треба якнайшвидше приватизувати з користю для громадян. Не всі, звичайно, але більшість із них. Для роботи комунальних підприємства немає кращого стимулу, ніж конкуренція, та тут нема, з ким конкурувати. Керівники – не зацікавлені вести ефективну діяльність і розраховують на дотації. На сьогодні комунальні підприємства, на жаль, не зацікавлені у наданні якісних послуг. Зараз ми говоримо не про прибуток, а про збитковість і заборгованість комунпідприємств”, – зазначив Добрянський.

На фото: Замголови КОР Добрянський під час засідання

Крім того, перший заступник голови КОР додав, що є ще ряд комунальних підприємств, які потребують особливої уваги облради для їхньої ефективності, подальшої життєдіяльності і, звичайно, для організації роботи.

“Є ряд підприємств, до яких потрібно підійти з особливою увагою щодо подальшої їхньої долі. Обласна рада несе великі видатки на їхнє утримання. Тому треба приймати виважене рішення”, – додав Добрянський.

У підсумку є два тижні для подачі розгорнутої інформації усіма комунальними підприємствами КОР і буде проведене заключне засідання. У розрізі кожного підприємства з 37-ми буде прийняте відповідне рішення.

Нагадаємо, як раніше писала KV, 13 липня робоча група Київської обласної ради продовжила заслуховувати звіти керівників комунальних підприємств, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області щодо їх ліквідності і стану діяльності.

Читайте: Більшість комунальних підприємств Київоблради нерентабельні, – перший замголови КОР Добрянський

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА