“Київкомунсервіс” здійснив перерахунок побутовим споживачам послуги з вивезення відходів за червень

image
3 Серпня 2022, 16:35
Поділитися:

3 серпня 2022 г. 16:28

В минулому червні у Києві обсяги утворених та вивезених відходів були менші, ніж здійсненні за цю послугу нарахування споживачам. Комунальне підприємство “Київкомунсервіс” зробило перерахунок побутовим споживачам послуги з вивезення сміття.

Про це KВ дізналася з повідомлення преслужби КП “Київкомунсервіс”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зазначили на підприємстві, поступово мешканці повертаються до столиці, в місті збільшується кількість внутрішньо переміщених осіб, проте в червні обсяги утворених та вивезених відходів були менші, ніж здійсненні нарахування.

Згідно з повідомленням, за червень підприємством зроблено перерахунок за ненадану послугу з вивезення побутових відходів ТПВ та ВГВ у розмірі 20,48 % та 13,39 % відповідно, що буде відображено в рахунках-повідомленнях за липень поточного року.

Також в КП “Київкомунсервіс” розповіли, що через щоденне збільшення обсягів побутових відходів, підприємство постійно працює над зміною графіків та маршрутів для забезпечення відповідного санітарного стану.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, КП “Київкомунсервіс” засновано Київрадою та зареєстровано у 2005 році. Статутний капітал – 14,19 млн. гривень. Директор із 27 липня 2017 року – Максим Ляшкевич.

КП “Київкомунсервіс” забезпечує вивезення побутових відходів у всіх районах Києва. Договір на надання послуги з вивезення побутових відходів столиці було укладено між КП “Київкомунсервіс” та Київською міськдержадміністрацією (КМДА) до кінця 2024 року. Публічна угода на вивезення у Києві побутових відходів була опублікована на сайті КП “Київкомунсервіс” та в газеті “Хрещатик” 8 червня 2018 року.

КП “Київкомунсервіс” здійснює вивіз побутових відходів з усіх районів столиці за допомогою шести компаній-підрядників: ПрАТ “Київспецтранс”, ТОВ “Селтік”, ТОВ “Спецкомунтехніка”, ДП “Фірма “Альтфатер Київ”, ТОВ “Крамар Рисайклінг” та ТОВ “Фірма “Власник-Роз”.

КП “Київкомунсервіс” підпорядковано Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА на чолі із Дмитром Науменком. Напрямок ЖКГ у столиці займається заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим.

Нагадаємо, 19 травня у Києві відновила роботу станція сортування сміття “Україна без сміття”. Через війну на станції сортування сміття змінився графік роботи та перелік відходів, які приймаються на переробку.

Читайте: Станція сортування сміття в Києві відновлює роботу (оновлений графік)

Фото: відкриті джерела.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона