“Київавтодор” з початку року залив майже 130 км тріщин на столичних дорогах

image
29 Липня 2022, 16:53
Поділитися:

29 липня 2022 г. 16:48

Київські дорожники з початку року ліквідували майже 130 км тріщин на міських дорогах. Для цього комунальники використовують американські технології.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зазначили у комунальній корпорації “Київавтодор”, для ліквідації тріщин дорожники активно використовують американські технології і плавильно-заливальні машини Crafco Super Shot. Використання швозаливників дозволяє запобігти передчасному руйнуванню дорожнього покриття й продовжити термін експлуатації асфальтобетону.

Згідно з повідомленням, такі спецмашини працюють у кожному районі столиці. Вони дозволяють виконувати повний цикл ліквідації тріщин. Санацію виконують дорожньою мастикою.

У КМДА заявляють, що з початку року було ліквідовано 128,5 км тріщин.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, працівники КК “Київавтодор” поновлюють дорожню розмітку в столиці. Наразі відповідні роботи проведено майже на 190 вулицях, що складає близько 78% від запланованого обсягу.

Читайте: “Київавтодор” розповів про темпи нанесення розмітки у столиці

Також працівники КК “Київавтодор” готують техніку до зими. На ремонтно-виробничих базах шляхово-експлуатаційних управлінь (ШЕУ) оновлюють спецтехніку і спецзасоби для прибирання снігу та нанесення протиожеледних реагентів на дорожні покриття. Наразі до роботи підготовлено більш ніж 62% спецмашин.

Читайте: “Київавтодор” звітує про понад 313 відремонтованих спецмашин для прибирання снігу

Фото: КМДА.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона