Київ та область повертаються до відключення світла за графіками, – ДТЕК

image
19 Січня 2023, 11:06
Поділитися:

19 січня 2023 г. 11:02

Сьогодні, 19 січня, у столиці та на Київщині знову починають діяти стабілізаційні графіки відключень електрики. Водночас в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні ДТЕК “Київські електромережі” та інформації ДТЕК “Київські регіональні електромережі.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“На 19 січня НЕК “Укренерго” надав обмеження споживання для Києва на рівні 938 МВт на день та 593 МВт на ніч. В пікові години навантаження при поточній температурі повітря це 58% від потреби електроенергії міста включаючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру”, – повідомили в ДТЕК “Київські електромережі”. В компанії зауважили, що такий ліміт електроспоживання дає можливість проводити відключення в стабілізаційних графіках. Перевірити інформацію щодо поточних відключень або ознайомитись з графіком можна за посиланням.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як повідомили в ДТЕК “Київські регіональні електромережі”, на 19 січня НЕК “Укренерго” надав обмеження споживання для Київської області на рівні 693 МВт на день та 703 МВт на ніч.

“В пікові часи навантаження при поточній температурі повітря це 50% від потреби електроенергії області включаючи населення, підприємства та критичну інфраструктуру. Такий ліміт електроспоживання дозволить нам проводити відключення в стабілізаційних графіках”, – зазначили в компанії.

Перевірити інформацію щодо поточних відключень в області або ознайомитись з графіком можна за посиланням.

Нагадаємо, 18 січня в енергосистемі України зберігався суттєвий дефіцит потужності. Через перевищення лімітів споживання були застосовані аварійні відключення у столиці, на Київщині та ще в семи областях України.

Читайте: У ДТЕК надали відповіді на ТОП-3 запитань від киян стосовно відключень світла (відео)

Фото: ДТЕК

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона