Київ потрапив у фіналісти World Smart City Awards та претендує на звання “найрозумнішого” міста у світі

image
4 Листопада 2022, 20:08
Поділитися:

4 листопада 2022 г. 20:02

Київ потрапив цього року у фіналісти World Smart City Awards та претендує на звання “найрозумнішого” міста у світі. Фіналістами у номінації City Award також стали Сеул, Торонто, Сідней, Богота і Курітіба. Переможців оголосять 16 листопада на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Про це KВ стало відомо з повідомлення мера Києва Віталія Кличко.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“З приємних новин. Київ потрапив у фіналісти World Smart City Awards та претендує на звання “найрозумнішого” міста у світі. World Smart City Awards – одна з найпрестижніших премій у світі, якою відзначають інноваційні міста та проекти. Вперше в історії українське місто претендує на головну нагороду”, – написав Віталій Кличко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначено на сайті конкурсу, “у протистоянні військовій агресії росії, київська влада демонструє як цифрові технології допомагають містам залишатися стійкими. Зосереджуючись на громадській безпеці, системі мобільності та працюючи над переведенням всіх сервісів для містян в онлайн-режим”.

Цього року World Smart City Awards отримала заявки з понад 60 країн світу. Фіналістами у номінації City Award також стали Сеул, Торонто, Сідней, Богота і Курітіба. Переможців оголосять 16 листопада на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Читайте: Дослідження незалежних науковців доводять, що Київ поступово перетворюється на бетонне гетто, – КЕКЦ

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона