Київ отримав ще чотири генератори високої потужності для живлення міських об’єктів

image
1 Лютого 2023, 16:19
Поділитися:

1 лютого 2023 г. 14:33

Київ отримав ще чотири генератори високої потужності (два на 400 кВА, один на 350 кВА та один на 150 кВА) за фінансування уряду Тайваню. Автономні системи використовуватимуть для живлення міських об’єктів.

Про це, як передає KВ, повідомили у пресслужбі Київської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Київ за фінансування уряду Тайваню отримав ще чотири генератори високої потужності для живлення міських об’єктів. Передали генератори у розпорядження КП “Київтеплоенерго”, – повідомили у пресслужбі Київської міської ради.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначили у пресслужбі, генератори було закуплено завдяки налагодженій взаємодії між Тайванем, містом Києвом та Благодійним фондом “Дарничани”.

“В умовах постійних ворожих атак по об’єктах критичної інфраструктури перед містом постало питання нестачі електроенергії та, як наслідок, регулярних відключень споживачів. Працюємо над тим, щоб налагодити співпрацю з іноземними партнерами, які готові надавати допомогу для України. Наразі було передано ще два генератори високої потужності – 400 кВА, один генератор – 350 кВА та один генератор – 150 кВА у розпорядження КП “Київтеплоенерго”. Автономні системи буде залучено для живлення міських об’єктів”, – розповіли у Київській міській раді.

Нагадаємо, у Києві на базі Дарницького лісопаркового господарства запрацював верстат для розколювання деревини, завдяки якому із сухостійних і пошкоджених дерев заготовляють дрова. Запаси деревини використовуватимуть у пунктах обігріву в разі необхідності у випадку тривалого відключення електроенергії.

Раніше KВ повідомила, що Київ отримав перші два генератори високої потужності (300–800 кВА) в рамках виконання меморандуму між Києвом і Тайванем про допомогу столиці щодо придбання альтернативних джерел живлення для обігріву мешканців.

Читайте: Київ отримав від Тайваню перші два генератори високої потужності для міських котелень

Фото: пресслужба Київської міської ради

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона