Київ має намір витратити 2 млн гривень на друк платіжок за тепло

image
30 Жовтня 2023, 19:46
Поділитися:

30 жовтня 2023 г. 19:42

Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Київтеплоенерго” оголосило тендер для друку платіжних квитанцій за спожите тепло. Виконавець даного тендеру, якого мають обрати після 8 листопада, повинен буде займатися виготовленням платіжних документів до кінця 2024 року.

Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зазначається в оголошенні, до 31 грудня 2024 року КП “Київтеплоенерго” планує придбати послуги з друку платіжних документів за спожиту теплову енергію, послуги з постачання ТЕ та ГВ.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Для цього керівництво підприємства прийняло рішення виділити 1 млн 993 тис.735 гривень. Ці кошти будуть передані організації, яка власне і займатиметься друком квитанцій за тепло.

Самого підрядника тендеру готуються встановити після аукціону 8 листопада.

Про те, що купували ц столиці минулого тижня дивіться у відео KВ

Раніше KВ повідомила, що КП “Київтеплоенерго” на 99,12 мільйонів гривень замовило вісім транспортабельних котелень у комплекті з дизельними генераторами. Розподілять закуплені котельні установки між Оболонським, Дніпровським та Печерським районами, куди повинні їх поставити до кінця поточного року. Підряд без аукціону віддали столичному ТОВ “Укренергопром”, яке більшу частину своїх замовлень отримало саме від “Київтеплоенерго”.

Читайте: “Київтеплоенерго” майже на 100 мільйонів гривень закупило мобільних котелень для трьох районів

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона