Київ б’є температурні рекорди: січень закінчується весняним теплом

Київ б’є температурні рекорди: січень закінчується весняним теплом
29 Січня 2025, 16:49
Поділитися:

Кінець січня у столиці встановив нову метеорологічну планку. 28 січня у Києві мінімальна температура повітря не опустилася нижче +5,3°C, що перевищило попередній рекорд для цього дня, зафіксований ще у 1983 році.

Про це повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського.  

Аномальне тепло спостерігалося не лише у столиці. Відразу кілька метеостанцій Київської області, зокрема у Баришівці, Борисполі, Білій Церкві, Миронівці та Пісківці, зафіксували нові температурні максимуми. У Баришівці, наприклад, мінімальна добова температура склала +5,5°C, що на цілих три градуси перевищує попередні рекорди.  

Фахівці відзначають, що середньодобові температури зараз відповідають показникам кінця березня. Синоптики прогнозують деяке похолодання у першій декаді лютого, однак місяць все одно буде значно теплішим за кліматичну норму. Ба більше, за попередніми прогнозами, 30 січня температура в деяких регіонах України може сягнути +20°C.  

Україна дедалі частіше стикається з погодними аномаліями, що фахівці пов’язують зі змінами клімату. Чи стане ця зима однією з найтепліших у історії, покаже лише час.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України. Долучайтесь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua