Киянин отримав понад дев’ять років ув’язнення за збут психотропів на Лісовому масиві

Киянин отримав понад дев’ять років ув’язнення за збут психотропів на Лісовому масиві
20 Жовтня 2025, 10:37
Поділитися:

Деснянський суд столиці засудив 43-річного мешканця Києва до дев’яти років і трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією майна за збут психотропних речовин. Чоловік працював «кур’єром» анонімного телеграм-каналу та розповсюджував заборонені наркотики через службу таксі.

Про це КВ дізналася із повідомлення пресслужби Поліції Києва.

Як з’ясували слідчі, чоловік працював «кур’єром» одного з анонімних телеграм-каналів, що займався продажем заборонених речовин. Посилки з наркотиками він передавав клієнтам через службу таксі.

“У січні 2025 року оперативники Деснянського управління поліції затримали 43-річного місцевого мешканця на одній з вулиць Лісового масиву, у якого вилучили кілограмовий пакунок з небезпечною психотропною речовиною Альфа-PVP. Крім того, під час обшуку його помешкання поліцейські виявили ще більше двох кілограмів Альфа-PVP, амфетамін та 4ММС”, – розповіли у Поліції Києва.

Після зібрання доказової бази слідчі за процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури скерували обвинувальний акт до суду.

Згідно з вироком, до основного строку суд приєднав невідбуту частину попереднього покарання за аналогічний злочин – загалом чоловік проведе за ґратами дев’ять років і три місяці.

Раніше КВ повідомила, що поліцейські київського метрополітену затримали наркоторговця, який намагався перевезти психотропи підземкою. Ділку оголошено про підозру у збуті забороненої речовини. За незаконний “бізнес” йому загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте: У метро Києва затримали чергового наркоторговця

Фото: Поліція Києва

КиївВлада

Владислава Олійник

Джерело: КиївВлада