Кияни просять столичну владу скоротити комендантську годину

image
9 Серпня 2022, 11:55
Поділитися:

9 серпня 2022 г. 11:52

На сайті Київської міської ради з’явилась петиція про зменшення тривалості комендантської години в столиці. Автор петиції пропонує перенести на 1-шу годину ночі початок обмеження на пересування містом.

Про це, як передає KВ, йдеться в петиції №10988 яка була зареєстрована на сайті Київради 4 серпня.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Автор петиції Іван Мірошниченко вважає, що через комендантську годину громадський транспорт занадто рано закінчує свою роботу.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“В зв’язку з тим що припинення руху транспорту о 21-30 пояснюють комендантською годиною яка починається о 23-00, пропоную зменшити комендантську годину а саме щоб вона починалася з 1-00 ночі”, – йдеться в петиції.

Зауважимо, що Мірошниченко зареєстрував також петицію про продовження часу роботи міського транспорту в Києві. У петиції №10961 яка була зареєстрована на сайті Київради 19 липня, автор просить подовжити роботу транспорту до 22-30, що зробить його більш доступним у вечірній час.

Нагадаємо, столичну владу просять скасувати рішення про зупинку транспорту під час повітряних тривог. Мешканці вважають його необгрунтованим та шкідливим для жителів міста та економіки столиці. Відповідна петиція була зареєстрована на сайті Київради 3 серпня.

Читайте: Петиція про заборону в’їзду громадянам рф в Україну впродовж пів століття очікує на розгляд президента

Фото:Київська міська рада

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона