Кияни просять столичну владу скасувати рішення про зупинку транспорту під час повітряних тривог

image
3 Серпня 2022, 17:09
Поділитися:

3 серпня 2022 г. 17:03

Кияни просять столичну владу скасувати рішення про зупинку транспорту під час повітряних тривог. Мешканці вважають його необгрунтованим та шкідливим для жителів міста та економіки столиці.За кілька годин петиція зібрала близько 1700 голосів підтримки.

Про це KВ стало відомо зпетиції№10982яка була зареєстрована на сайті Київради сьогодні, 3 серпня.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Автор петиції Олександр Гречко вважає, що це рішення не підвищує безпеку містян, які мають шукати укриття на перших зупинках, де їм довелося вийти під час повітряних тривог.

“Немає жодного дослідження та аналізу, яке б свідчило про те, що ракети летять в транспорт чи зупинки. Ракети летять по всій Україні незалежно від ситуації з транспортом.Рішення ніяк не підвищує безпеку містян, які мають шукати укриття на перших зупинках, де їм довелося вийти під час повітряних тривог. При цьому маршрутки продовжують курсувати і возити пасажирів. Така сама ситуація і з таксі та приватними автомобілями”, – зазначає автор.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Водночас, на думку автора, це рішення Ради оборони змушує киян витрачати більше на проїзд, адже громадський транспорт втрачає переваги для людей.

За кілька годин петиція зібрала близько 1700 голосів підтримки з необхідних для розгляду 6 тисяч.

Нагадаємо,з 1 серпня, діє рішення Ради оборони Києва стосовнозупинки руху транспорту на час повітряних тривог.Наземний громадський транспорт під час повітряної тривоги має зупинятись у безпечному місці, відповідно до Правил дорожнього руху, а пасажири мають залишити салон та пройти до найближчого укриття. Це стосується не лише комунального транспорту, а й приватних перевізників.

Читайте: Пасажири комунальноготранспортуне платитимуть за проїзд повторно після відбою тривоги – КМДА

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона