Киян закликають приєднатися до низки екологічних ініціатив з нагоди Всесвітнього дня переробки

image
9 Листопада 2022, 13:31
Поділитися:

9 листопада 2022 г. 13:18

До Всесвітнього дня переробки, який щороку відзначають 15 листопада, киян закликають приєднатися до низки екологічних ініціатив, в саме до марафону роздільного збору відходів, формування Національної мапи вторинної сировини та проєкту з шиття екомішечків.

Про це, як передає KВ, повідомив Офіційний портал Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зазначається, що волонтери розробили серію дистанційних тематичних заходів, до яких можуть долучитись як учнівська молодь, так і всі охочі громадяни.

Зокрема, Всеукраїнський молодіжний рух “Let`s do it Ukraine” пропонує Всеукраїнський марафон роздільного збору відходів “Знайди! Сортуй! Здавай!” і формування Національної мапи вторинної сировини.

“Протягом останніх пів року команда працювала над оновленням платформи, де самі громадяни формують якісну інфраструктуру для сортування. На мапі позначено мережу точок приймання вторинної сировини, включно зі спеціалізованими пунктами та невеликими станціями в організаціях. Важливо, що окремі сортувальні баки на платформі не позначають, лише пункти, у яких є адреса та контактний телефон”, – пише Офіційний портал.

Також зауважив, що волонтери закликають ділитись своїм досвідом сортування з родичами, друзями та підписниками в соціальних мережах, відмічати хештег #recyclingpointsorg та сторінки організаторів у Фейсбук та Інстаграм.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Крім того, триватиме й тематичний конкурс – індивідуальний для громадян та колективний серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Для автоматичної участі в розіграші подарунків необхідно з 15 листопада сортувати вторинну сировину, здавати її на переробку та зареєструвати до 30 листопада включно свій результат участі у Всеукраїнському марафоні роздільного збору відходів в онлайн-формі.

“Заклад загальної середньої або позашкільної освіти, який збере та здасть на переробку найбільшу кількість вторинної сировини з 15 до 30 листопада та заповнить онлайн форму з результатом, отримає комплект баків для сортування на кожен поверх, тренінг для учнів школи “Ековідповідальне життя” та базовий реквізит для команди екопатрульних. Переможців оголосять 3 грудня”, – наголосив Офіційний портал Києва у своїй публікації.

Окрім цього, до 25 листопада організатори закликають шити екомішечки для користування в повсякденному житті. У рамках цього проєкту відбудеться конкурс серед учнівської молоді, шкіл та позашкільних навчальних закладів із індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку.

Для колективних учасників необхідно до 25 листопада 2022 року заповнити анкету за посиланням.

“Також “Let`s do it Ukraine” проведе із 17 до 25 листопада онлайн тренінги “Екологічно відповідальне життя українців та правильне поводження з відходами під час війни”. Розроблять та презентують карткову гру “Ековідповідальне життя” і передадуть до укриттів, щоб можна було корисно провести час за сигналів тривог”, – повідомляє Офіційний портал Києва.

Активісти заохочують всіх українців долучатися до проєктів, сортувати вторинну сировину, здавати на переробку, зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище та формувати культуру правильного поводження з відходами в Україні разом.

Читайте: Петиція про недоречність встановлення ялинки у столиці набрала необхідну кількість голосів

Фото: Ділова мова

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона