КВУ: ОПЗЖ та Левченко зірвали “нарізку” округів на виборах у Києві
image
7 Вересня 2020, 13:39
Поділитися:

7 сентября 2020 г. 13:27

Київська міська територіальна комісія не встигла у встановлений законом строк (не пізніше 6 вересня) сформувати округи у місті.

Про це KV стало відомо з повідомлення гендиректора Комітету виборців України Олексія Кошеля на його сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, комісію навмисно затягнули та вона не встигла ухвалити рішення до кінця дня 6 вересня.

“Засідання комісії затягувалося до останнього, визначеного законом дня. Далі представник ОПЗЖ максимально довго зачитував свою пропозицію. Йому допоміг Крамаренко з “Голосу” та колишній “свободівець” Левченко”, – зазначив Кошель.

в Телеграм

Він зазначив, що ТВК продовжить засідання сьогодні о 12:00. Проте права “нарізати” округи вона вже немає.

Згідно з Виборчим кодексом (п.4 ст. 199), багатомандатні виборчі округи з виборів депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) утворюються відповідною територіальною виборчою комісією не пізніш як на другий день виборчого процесу (стартував 5 вересня) з дотриманням принципу неперервності меж (зв’язності територій) таких округів.

Фото: focus.ua

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА