Куди в Ірпені віддати непотрібні речі у гарному стані?

image
3 Січня 2024, 19:28
Поділитися:

В багатьох з нас бувають моменти коли просто немає що одягнути, хоча шафа забита речами. Але чи знаєте ви, що можна одночасно полегшити свої муки у виборі одягу та допомогти з речами тим, хто дійсно цього потребує. Редакція Сайту Ірпеня зібрала для Вас адреси пунктів в Ірпені, де приймають вживані речі.

Що можна приносити: одяг, взуття, постільну білизну, іграшки, книжки, посуд. Нагадуємо, речі повинні бути чисті та у гарному стані.

ГО «БлагоДІМ»

У «БлагоДомі» раді допомоги всім, хто цього потребує. Також приймають речі у гарному стані. Функціонує благодійний магазин, у якому продають речі за доступними цінами.

Завдяки коштам від продажу речей продовжується благодійна діяльність: волонтери оплачують оренду, комунальні платежі, підтримують своїх підопічних.

Де: Ірпінь, вул. З. Алієвої, 104,Графік роботи: вівторок, середа, п’ятниця, субота 11:00-15:00.Контакти: Фейсбук,  Інстаграм,  Вайбер-група.Територіальний центр соціального обслуговування

Державна установа, яка піклується гуманітарними питаннями населення.

Де: Ірпінь, вул. Тургенівська, 15 (вхід з вулиці 8 березня, на домофоні цифра 2)Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 16.00.

Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua