Кучма, Ющенко і Порошенко закликають світ врятувати цивільних і військових з “Азовсталі”
13 Травня 2022, 15:05
Поділитися:

13 травня 2022 г. 15:01

Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Петро Порошенко — другий, третій і п’ятий Президенти України — звернулися до керівників країн світу, до держав-членів ЄС, США та Канади, Китаю, Туреччини та інших, а також до ООН з проханням усіма наявними дипломатичними ресурсами допомогти українській владі врятувати життя цивільних і військових українців на “Азовсталі”.

Про це KВ дізналася з повідомлення Петра Порошенка на сторінці в соцмережі Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Така шокуюча жорстокість рашистів позбавлена будь-якого військового сенсу. Місто Маріуполь практично вщент зруйноване російською армією, яка зараз намагається приховувати сліди своїх злочинів”, — йдеться у спільній заяві трьох президентів.

Вони наголосили, що батальйон “Азов”, морпіхи, прикордонники вже увійшли в історію, бо їхній військовий подвиг безпрецедентний.

“Але зараз вже не йдеться про рівний чи нерівний бій. На очах усього світу відбувається спроба кривавої помсти і розправи росіян над тими, хто, хоча й перебуває в оточенні, але переміг їх силою духу і силою волі. Закликаємо кожного з вас долучитися до того, щоби врятувати життя героїчних українців”, — звертаються до світових лідерів Кучма, Ющенко та Порошенко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, віцепрем’єр-міністра Ірина Верещук оголосила, що евакуація з “Азовсталі” почнеться з порятунку важкопоранених. При цьому посередником у поточному раунді перемовин виступить Туреччина.

Читайте: Туреччина виступить посередником у поточному раунді перемовин евакуації важкопоранених з “Азовсталі” , – Верещук

Фото: ВВС

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона