“Критичні хвороби, психолог і воєнні ризики — нові вимоги корпоративного ДМС”, – Михайло Назарчук, акціонер СК “ВУСО”

“Критичні хвороби, психолог і воєнні ризики — нові вимоги корпоративного ДМС”, – Михайло Назарчук, акціонер СК “ВУСО”
6 Лютого 2024, 17:58
Поділитися:

З початком повномасштабного вторгнення в Україні стрімко виріс попит на добровільне медичне страхування працівників. Нові вимоги роботодавців до програм ДМС: включення психологічної допомоги, воєнних ризиків, діагностики критичних хвороб. Про це зазначив Голова Наглядової ради СК ВУСО Михайло Назарчук в інтерв’ю порталу Мінфін.

“Передусім йдеться про соціальний захист людей, які працюють у компаніях. Зараз відповідальність працедавця вийшла на інший рівень”, — коментує Назарчук.

На думку Михайла Назарчука, керівництво зобов’язане потурбуватися про додаткове забезпечення належних умов роботи персоналу: безплатного трансферу, покриття вартості програм з підвищення кваліфікації, мотиваційна робота та медичне страхування. Медичний захист має чи не найбільше значення для бізнесу, тому не варто ігнорувати його у соцпакеті працівників.

Також Голова Наглядової ради СК ВУСО розповідає, що після початку повномасштабного вторгнення почали проговорюватись нові потреби, зокрема покриття психологічної допомоги та воєнних ризиків для цивільного населення.

“Переважна кількість звернень припадає, зазвичай, на послуги амбулаторно-поліклінічної допомоги (консультації лікарів, діагностичні послуги, забезпечення медикаментами), але ми спостерігаємо поступове зростання звернень по проф. оглядах та додаткових послугах: лікувально-профілактичні масажі, фізіотерапія тощо”, – каже Михайло Назарчук, Голова Наглядової ради СК ВУСО.

“Зараз стало помітно, що керівництво багатьох компаній має прогресивний підхід до питання захисту здоров’я працівників: вони наголошують на необхідності організації профілактичних лекцій”, — додає М. Назарчук.

Голова Наглядової ради СК ВУСО наголосив, що воєнні дії ніяк не вплинули на якість сервісу. Для компанії ВУСО, як і для всіх страховиків, війна стала величезним викликом. Навіть 24 лютого 2022 року фахівці нашого контакт-центру попри все надавали необхідну допомогу. Медичний асистанс працює цілодобово і так було навіть в період зимових блекаутів 2023 року, адже в компанії працюють оператори з-за кордону.

Довідка. СК VUSO – компанія з українським капіталом, яка була створена у 2001 році. За період своєї діяльності страховик зарекомендував себе як надійного гравця на ринку страхування, про що говорить чинний рейтинг фінансової стійкості uaAA, присвоєний рейтинговим агентством “Стандарт-Рейтинг”. ВУСО спеціалізується на моторному, медичному, туристичному страхуванні як для корпоративних клієнтів, так і приватних осіб.

СК “ВУСО” у своїй роботі повністю дотримується вимог чинного законодавства. На сьогодні в компанії оформлено 50 ліцензій: 17 на добровільні та 33 на обов’язкові види страхування. Для зручності клієнтів працюють 34 представництва, 2 філії та понад 20 центрів агентських продажів у всіх регіонах нашої країни. VUSO є повним членом Моторного транспортного страхового бюро України (МТСБУ), Київської Торгово-Промислової палати, Національної асоціації страховиків України та Ядерного страхового пулу України. У липні 2023 року Національний банк підтвердив прозорість структури ПрАТ “СК “ВУСО”.

VUSO” – сучасний страховик із ефективними та якісними продуктовими рішеннями. Вже багато років поспіль компанія посідає лідерські позиції у напрямку інтернет-страхування, зокрема саме СК “VUSO” першою запровадила систему продажів електронних полісів, що дозволяє оформити страховку не виходячи з дому. Одна з найсильніших сторін ВУСО – швидке та якісне формування IT-рішень завдяки наявності inhouse-розробки, яку провадять висококваліфіковані фахівці компанії.