Кран тримається міцно! – Сайт Міської Ради міста Фастів
image
3 Червня 2021, 14:23
Поділитися:

Останнім часом мешканці сусідніх з недобудовою по вул. Соборна  44а  багатоповерхівок  скаржаться на шат крану. Крім того, нині будь-яке будівництво – улюблене місце для місцевих дітлахів, які не усвідомлюють небезпеки прогулянок по недобудованих спорудах.

Фастівська міська рада довела інформацію до відома компанії-забудовника та попросила обстежити об’єкт. В свою чергу, забудовник повідомив, що звернувся до ТОВ УБМ ГРУП, (компанія, яка займається орендою баштових та будівельних кранів) з проханням провести обстеження та, за потреби, ремонтні роботи.

Як відбуваються роботи з усунення недоліків відправилася перевірити особисто перший заступник міського голови Олена Зикова.

Як запевнив начальник дільниці Віктор Захарченко, кран справді мав певні недоліки, проте сьогодні бригада замінила гальма, надійніше закріпила та провела його поточний ремонт. Крім того, територія має огорожу та цілодобову охорону, що унеможливлює потрапляння на будівництво сторонніх осіб, а тому, життю мешканців Фастова нічого не загрожує.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА