КП «Мій дім Бориспіль» повідомило про підвищення квартплати

КП «Мій дім Бориспіль» повідомило про підвищення квартплати
14 Червня 2024, 14:07
Поділитися:

Комунальне підприємство «Мій дім Бориспіль» (колишнє КП «ЖРЕУ») у черговий раз підвищило вартість своїх послуг для власників багатоквартирних будинків. Відповідні інформаційні повідомлення вже вивісили біля під’їздів багатоповерхівок.

Повідомляється, що здорожчання послуг пов’язане з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати (з 1 квітня він становить 8000 грн — ред.) та зростанням вартості електроенергії для побутових споживачів. Як відомо, на сьогодні ціна складає 4,32 грн за кВт*год. 

Із 1 червня вартість послуги з управління будинком становитиме 9,65 грн за кв.м. Таким чином, за двокімнатну квартиру середньої площі мешканці заплатять від 500 грн і вище, за трикімнатну — від 600 грн. 

Нагадаємо, квартплата востаннє зростала рівно рік тому, а саме 1 червня 2023-го року. Тоді тариф на обслуговування 1 квадратного метру в середньому виріс на 1 грн. 

Ще дві бориспільські керуючі компанії — ТОВ «Компанія Рембудшлях» та ПП «Житлосервіс Комфорт» у минулому році теж підвищили вартість своїх послуг, щоправда, на меншу суму. Їх тариф здорожчав всього на 40 коп. за квадратний метр. Таку різницю з тарифом КП «Мій Дім Бориспіль» вони пояснили тим, що заклали в нього лише здорожчання електроенергії, без урахування збільшення мінімальної заробітної плати. Чи підняли вони вже вартість своїх послуг у цьому році, поки невідомо. 

Довідково: Законом передбачено лише дві позиції, по яких керуюча компанія має право коригувати тарифи, не узгоджуючи це на зборах співмешканців. У Договорі про надання послуг з управління багатоквартирним будинком зазначається, що управитель має право змінити ціни на послуги в разі настання незалежних від нього факторів: зміни розміру мінімальної заробітної плати та вартості електричної енергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама