КОВА закликає жителів області вступати до тероборони Київщини

КОВА закликає жителів області вступати до тероборони Київщини
5 Лютого 2024, 15:20
Поділитися:

5 лютого 2024 г. 15:05

У Київській обласній військовій адміністрації (КОВА) закликають вступити до 114-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України Київської області. Для відбору допускаються громадяни України віком від 18 до 55 років, які є придатними за станом здоров’я та з відсутніми судимостями.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби КОВА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Продовжуємо набір до 114-ї окремої бригади територіальної оборони Збройні Сили України”, – йдеться у повідомленні КОВА.

У пресслужбі наголосили, що для відбору на військову службу за контрактом допускаються громадяни України віком від 18 до 55 років, які є придатними за станом здоров’я та у яких відсутні судимості.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначається, перевагами військової служби за контрактом є перспектива кар’єрного росту, безоплатна кваліфікована медична допомога, соціальний захист та гарантоване страхування, можливість отримання статусу учасника бойових дій, стабільне грошове забезпечення від 20100 до 120000 гривень. При підписанні першого контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі грошового забезпечення.

“Дзвони нашому спеціалісту, ми допоможемо з оформленням документів на вступ і дамо відповіді на всі питання: 097 094 53 87”, – підкреслили у пресслужбі КОВА.

Раніше KВ повідомила, що командир 114 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Київської області полковник Олександр Коваль залишив посаду командира. Комбриг очолював бригаду, яка брала участь в обороні Київщини та успішно виконує завдання із захисту Батьківщини на сході країни, з 2018 року.

Читайте: Захистити столицю: У Київраді шоковані обсягами фінансування на 2024 рік та шукають гроші на оборону

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона