КОР призупинила повноваження депутатів, обраних від “ОПЗЖ”

image
17 Жовтня 2023, 14:27
Поділитися:

17 жовтня 2023 г. 14:26

Київська обласна рада (КОР) підтримала проект рішення, яким призупинила повноваженя депутатів політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”, обраних до КОР. Мова йде про депутатів: Валерію Барановську, Тараса Ващішіна, Олександра Мутель, Андрія Фещенка, Юрія Чередніченка, Ірини Швець,Олега Корбана та Валерія Ксьонзенка.

Про це KВ стало відомо з допису на сторінці в Facebook депутата Київської обласної ради від “Європейської Солідарності”, адвоката Романа Титикало.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Щойно, Київська обласна рада підтримала мій проект рішення поданий за ініціативою фракції “Європейська Солідарність Київщини” “Про призупинення повноважень депутатів політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”, яким вирішено припинити повноваження депутатів Київської обласної ради VIII скликання, які висувалися та були обрані за виборчими списками політичної партії “Опозиційна платформа-За життя”, – написав Титикало.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Титикало також дорікнув Верховній Раді за неспроможність прийняти відповідні закони, які б припинили повноваження нардепів, обраних від “ОПЗЖ”.

Читайте: Стефанчук продовжує захищати адептів “русского мира” в Верховній Раді

“У Верховній Раді два осколки “ОПЗЖ” активно підголосовують монобільшості, яка стала повністю залежною від цих голосів для прийняття всіх рішень, типу забрати кошти з місцевого самоврядування і тд., але лише не голосують щодо росії-агресора та УПЦ МП”, – додав Титикало.

Читайте: Рада провалила голосування за законопроект, який забрав би військовий ПДФО у громад

Зазначимо, що в рішенні вказується: “Вважати призупиненими повноваження депутатів Київської обласної ради 8 скликання, які висувалися та були обрані за виборчими списками політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”, а саме: Валерії Барановської, Тараса Ващішіна, Олега Корбана, Валерія Ксьонзенка, Олександра Мутель, Андрія Фещенка, Юрія Чередніченка та Ірини Швець”.

Нагадаємо, у Київській міській раді (КМР) зареєстровано проект рішення, яким пропонується заборонити займати керівні посади в Київраді депутатам, що пройшли у КМР по спискам чи були висунуті на мажоритарці від нині забороненої в Україні проросійської “Опозиційної платформи – За життя”. Йдеться про “стоп-лист” на посади голови, заступника голови – секретаря КМР, а також голови й заступників та секретарів постійних комісій. Це стосується дванадцятьох депутатів, що 2020 року увійшли до корпусу міськради столиці.

Читайте: В Київраді нарешті готуються заборонити депутатам від “ОПЗЖ” займати керівні посади в столичній міській раді

Фото:Facebook сторінка Романа Титикало

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона