Компанія KAN Development відзвітувала про хід будівництва під час війни

image
23 Жовтня 2023, 18:10
Поділитися:

23 жовтня 2023 г. 18:05

До кінця року столична компанія KAN введе в експлуатацію 17 будинків в ЖК “Файна Таун”, ЖК “Республіці” та Unit.Home. KAN відновила будівництво шкіл і займається будівництвом інженерно-архітектурного колегіуму та флагманської школи з профосвітою.

Про це KВ дізналася з публікації на сайті “Новий час. Бізнес”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Життя продовжується, поки ми будуємо плани, домівки, стосунки. Ми не маємо одноосібного впливу на макроклімат в якому живемо, але вибір мікроклімату – за нами”, – прокоментували в KAN Development публікацію.

Зокрема, у публікаці розповіли про динаміку будівництва об’єктів KAN у період війни. Так, до кінця 2023 року компанія введе в експлуатацію 17 будинків, робота над якими тривала від початку війни. А це – 1003 квартири в ЖК “Файна Таун”, 976 квартир – у “Республіці” та 569 квартир – в Unit.Home. Таким чином, від початку війни і до кінця поточного року, буде введено 83 168 кв.м живого кварталу “Файна Таун”, 74 880 кв.м “Республіки”, а також 73 000 кв.м UNIT.Home.

Крім того, під час війни компанія відновила будівництво шкіл освітньої мережі А+. Це – інженерно-архітектурний колегіум на території “Файна Таун” на 600 учнів, відкриття якого планується у вересні 2024. А також розпочала підготовку до будівництва флагманської школи А+ на 1800 школярів з обов’язковою професійною освітою в ЖК “Республіка”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Наразі ж на території “Республіки” ведеться активне будівництво зони барбекю та спорудження відкритого басейну. Двометрові фонтани зі світловим шоу, а також безліч атракцій, які нещодавно були створені командою KAN, доступні усім жителям ЖК.

Завдяки оперативному відновленню робіт у квітні 2022 та прискоренню будівництва, KAN вдалось дотриматися зобов’язань перед інвесторами щодо термінів робіт, які були оголошені ще задовго до війни. Оптимізаційні рішення приймаються швидко, без компромісів щодо високої якості робіт.

“KAN Development продовжує надавати якісний сервіс з експлуатації вже заселених будинків. Усі рекреаційні, спортивні зони, зони відпочинку та басейни знаходяться у вільному доступі, і працюють у штатному режимі. Дітей щовихідних розважає власна анімаційна команда”, – йдеться у публікації.

Нагадаємо, стратегія спільного інвестування дала поштовх для зростання будівельної галузі. Аби ця модель запрацювала на всіх сферах країни, держава має прийти до лібералізації та приватизації важливих галузей та послуг, що надає. І першими кроками до ефективного економічного розвитку мають стати відмова від популізму в політиці та реформування правоохоронних органів як ключового кроку.

Читайте: Сьогодні будівельники живуть під величезним пресом, – девелопер Ніконов

Фото: static.nv.u

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона