“Комарівські Волонтерки” плетуть сітки, роблять свічки та заговорюють смаколики на Перемогу

image
20 Листопада 2023, 19:27
Поділитися:

Колектив та учні Комарівського ліцею від початку вторгнення росії створили майстерню, в якій виготовляють окопні свічки, плетуться маскувальні сітки, випікаються домашні смаколики.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення Макарівської селищної ради.

Організатором локації став колектив та учні Комарівського ліцею.

Нині в майстерні виготовляються окопні свічки, плетуться маскувальні сітки, випікаються домашні смаколики. Головне правило за яким плетуть сітку − виготовляти з добрими помислами і побажаннями воїнам повернутися живими і неушкодженими.

“Після вторгнення окупантів на територію України повністю змінилося ставлення українців до життя. Наша країна мужньо обороняється від агресора, адже сила українців – у єдності. А тому підтримка військових, які боронять українську землю на передовій, – стала справою честі кожного небайдужого українця в тилу. Комарівський ліцей не став винятком”, – розповіла Діана Левченко.

За час роботи майстерні було виготовлено та відправленого на передову 12 сіток , 300 окопних свічок та 10 наборів домашньої випічки для наших захисників.

Для закупівлі парафіну, основи для сіток, муки, цукру та інших продуктів долучаються небайдужі односельчани та благодійники.

“Щиро дякуємо всім, хто допоміг і допомагає фінансово, воском, коробками, та продуктами. Всім, хто не шкодує свого часу і приходить у шкільну майстерню плести сітки, виготовляти свічки та смаколики. Разом ми сила”, – зазначає Діана Левченко.

Як допомогти?

Посилання на “банку”:

https://send.monobank.ua/jar/7VNfLz2UuL

Номер карти:

5375411210024589

Раніше ІА “MKV” повідомляло, що учні Кодрянського ліцею з Макарівської громади на Київщині зібрали значну суму на допомогу ЗСУ.

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!Джерело