Команда поліції охорони Київщини перемогла в чемпіонаті Департаменту поліції охорони з боротьби Самбо

28 Травня 2021, 02:12

За першість протягом двох днів на Полтавщині боролися 140 поліцейських з 27 управлінь поліції охорони України.

З 18 по 19 травня у Спортивному комплексі поліції Полтавщини проходив чемпіонат Департаменту поліції охорони з боротьби Самбо серед органів поліції охорони.

За підсумками командної боротьби перше місце посіла команда Управління поліції охорони Київської області, друге – поліцейські Управління поліції охорони Харківської області, третє – Управління поліції охорони Сумської області.

Поліцейські Київщини також боролись за першість в особистих вагових категоріях:

друге місце виборов поліцейський Вишгородського відділу поліції охорони – Семененко Валентин та Морозенко Анатолій з Миронівського відділу поліції охорони;

третє місце посів – Горват Максим поліцейський Обухівського відділу поліції охорони.

Наші переможці зазначають – «що спортивні досягнення це орієнтири, які ми ставимо перед собою та власним особистим прикладом демонструємо залізну волю, дисципліну та прагнення до щоденних перемог ».

Усіх призерів спортивного заходу в кожній ваговій категорії отримали дипломи, медалі, а також сувенірну продукцію із символікою Полтавщини.