Команда броварської поліції охорони перемогла в легкоатлетичних змаганнях. ФОТО | Трибуна

21 Березня 2021, 12:45

19-го березня у Броварах відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед полісменів підрозділів охорони області. Про це повідомляє Управління поліції охорони в Київській області на своїй сторінці у Фейсбуці.

У змаганнях взяли участь дев’ять команд. Кожна команда відстоювала честь свого підрозділу в забігах на дистанцію 1000 м, 3000 м, 5000 м та в командній першості.

За результатами змагань, перше місце в особистому заліку на дистанцію 1000 метрів серед жінок здобула Марина Чмиренко, серед чоловіків – Дмитро Костюк, на дистанцію 3000 метрів – Олег Усик та дистанцію в 5000 метрів – Ярослав Марущак (Бровари).

Загальнокомандні призові місця розподілили наступним чином:

1 місце посіла команда Броварського відділу поліції охорони;
2 місце зайняли учасники Васильківського відділу поліції охорони;
3 місце виборола команда Ірпінського відділу поліції охорони.

змагання легка атлетика поліція охорони, фото - Управління поліції охорони в Київській області

Заступник начальника Управління поліції охорони Вадим Дятел від імені керівництва побажав всім правоохоронцям спортивних злетів і нових здобутків у спорті. Також урочисто привітав усіх учасників та нагородив переможців кубками і грамотами.