Коли в Ірпені почнуть вмикати опалення

Коли в Ірпені почнуть вмикати опалення
14 Жовтня 2023, 17:37
Поділитися:

З понеділка, 16 жовтня, в Ірпені почнуть підключати до опалення садочки, школи та лікарні. Подача тепла у житловий сектор буде з урахуванням погодних умов. На випадок надзвичайних ситуацій об’єкти комунальної сфери забезпечили альтернативними джерелами енергії.
Про це у Telegram написав міський голова Олександр Маркушин.

За його словами, комунальники готуються до можливих обстрілів Росією критичної інфраструктури і вживають заходів, щоб в оселях ірпінців було тепло і був доступ до чистої води.
Олександр Маркушин повідомив, що об’єкти комунальних підприємств “Теплоенергопостач” та “Ірпіньводоканал” забезпечені генераторами, міськрада закупила пальне для них на всю зиму. Генератори розвозять по котельнях.
Також комунальники провели гідравлічні випробування тепломереж. Невдовзі в Ірпені почнуть вмикати централізоване опалення.
“З наступного тижня почнемо поступово підключати соціальну інфраструктуру: садочки, школи, медичні заклади. Щойно середньодобова температура протягом трьох днів буде нижче 8 градусів — опалення буде підключено мешканцям житлових будинків”, — зазначив міський голова.
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua