Коли мешканці ірпінських ЖК сплачуватимуть за світло по “людському” тарифу

image
3 Лютого 2023, 15:04
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Сьогодні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин спільно із представниками п’яти ОСББ, забудовників та ДТЕК “Київські регіональні електромережі” обговорили процес переведення житлових комплексів Ірпеня з комерційного тарифу на електроенергію на тариф для населення. Про це Олександр Маркушин повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, учасники зустрічі проговорили алгоритми, які дозволять якомога швидше перевести кожен окремий житловий комплекс на тариф для населення.

“Коротко проінформую:

1. В ЖК “Синергія-3” вже завершується пломбування лічильників і орієнтовно до 1 березня будинок буде переведено на тариф для населення.

2. Щодо ОСББ “Варшавська 95-В” – проект на переведення вже готовий, здаємо на перевірку.

3. ЖК “Story House” – будемо замовляти проект на переведення.

4. ЖК “Карат” – зараз виконуються технічні умови. Наступного тижня запланована зустріч представників ОСББ та забудовника.

5. Найскладніший випадок – ЖК “Київський”, адже щодо нього зараз йде судова тяганина між Олексієм Пєшим та Євгенією Ростолопою. До кінця наступного тижня ДТЕК має підготувати для нас “дорожню карту”, як діяти в такому випадку і після цього ми зможемо робити конкретні кроки щодо вирішення цієї проблеми”, – зазначив мер.

Також Олександр Маркушин окремо звернувся до забудовників, які відстоюючи свої інтереси, тримають в заручниках мешканців Ірпеня, а також подякував енергетикам: “Принагідно хочу публічно звернутися до забудовників та всіх причетних з проханням якомога швидше закінчити всі судові тяганини і завершити цю неприйнятну ситуацію, коли в заручниках вже кілька років є сотні мешканців Ірпеня. Дякую керівнику ДТЕК “Київські регіональні електромережі” Віталію Шайді та всій команді енергетиків за безпрецедентну роботу, яку вони зараз ведуть в нашій громаді та у всій Київщині!”.

Нагадаємо, що у липні минулого року був ухвалений законопроєкт №7398, відповідно до якого Верховна Рада дозволила на час воєнного стану та одного року після його завершення відпускати електроенергію мешканцям будинків, які підключені до електроенергії за тимчасовою схемою, за тарифом для побутових споживачів в разі виконання технічних умов та підписання договорів про тимчасове надання послуг.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV—джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV