Коломойський вирішив передати свою частку в “1+1 media” в управління трудовому колективу

Коломойський вирішив передати свою частку в “1+1 media” в управління трудовому колективу
26 Жовтня 2023, 20:20
Поділитися:

26 жовтня 2023 г. 19:06

Кінцевий бенефіціар групи компаній “1+1 media” Ігор Коломойський вирішив передати свої корпоративні права в медіахолдингу в управління трудовому колективу. Наразі Коломойський перебуває під вартою в ізоляторі тимчасового тримання – олігарха підозрюють у шахрайстві, відмиванні грошей та заволодінні коштами “ПриватБанку”.

Про цеKВповідомив канал “1+1” 26 жовтня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Мною прийнято рішення про передачу належних мені корпоративних прав в управління трудовому колективу, в особі Пахольчука Ярослава Валерійовича, генерального директора ТОВ “Телерадіокомпанія “‎Студія 1+1″, який як представник діятиме в інтересах компаній і за дорученням трудового колективу”, – сказано від імені Ігоря Коломойського у заяві на адресу трудового колективу “1+1 media” і Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Повноваження з управління корпоративними правами передбачають можливість управителя ухвалювати від свого імені будь-які необхідні рішення, окрім відчуження та/або обтяження корпоративних прав, які належать Коломойському, та отримання дивідендів. При цьому “передача корпоративних прав в управління не призведе до зміни кінцевого власника бенефіціарної групи “1+1 media”, вирішальний вплив (контроль) залишається за Ігорем Коломойським”.

Зазначається, що відповідне рішення було ухвалено на п’ять років “у зв’язку з необхідністю захисту та дотримання принципів свободи слова, неупередженості та об’єктивного висвітлення подій, які є критично важливими факторами існування медіакомпанії в умовах великої війни”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як інформувалаKВ, 2 вересня 2023 року за матеріалами Служби безпеки України (СБУ) та Бюро економічної безпеки (БЕБ) Ігор Коломойський отримав підозру за двома статтями Кримінального кодексу України. СБУ та БЕБ інкримінують олігарху виведення за кордон через підконтрольні банківські установи 570 млн гривень.

7 вересня 2023 року Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило про підозру колишньому кінцевому бенефіціарному власнику “ПриватБанку” та ще п’ятьом експрацівникам установи у справі про заволодіння понад 9,2 млрд гривень коштів банку.

Згодом олігарх отримав ще одну підозру від СБУ та БЕБ. У ній йдеться про заволодіння 5,8 млрд гривень у період з 2013 по 2014 роки.

Коломойського тримають під вартою в ізоляторі СБУ. Він може вийти на волю під заставу. Її розмір – 3,89 мільярдів гривень.

Читайте: Суд залишив Коломойського під вартою до 2 листопада

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона