Колективна скарга на очільника броварської поліції виявилась підробкою
image
21 Листопада 2020, 20:41
Поділитися:

Правоохоронці виявили в мережі Інтернет публікацію про нібито неправомірні дії керівника поліції Броварського району. Автори матеріалу додали до своєї публікації колективне звернення жителів району до очільника Міністерства внутрішніх справ України щодо його особистого втручання до розгляду висвітлених питань.

За наказом керівника поліції Київщини Андрія Нєбитова призначено службове розслідування щодо перевірки фактів, викладених у ЗМІ, зокрема щодо об’єктивності колективного звернення.

Працівники інспекції з особового складу Управління кадрового забезпечення поліції Київщини встановили, що з тієї кількості громадян, які «підписали» лист до очільника МВС України, 30 осіб не існує взагалі, а троє померлих людей. Ще четверо жителів району, ім’я та прізвище яких зазначені у листі, надали пояснення правоохоронцям, що своїх підписів у зверненні не ставили. А нарікань на роботу діючого начальника Броварської поліції вонине мають.

Головне управління Національної поліції в Київській області

Читайте також:

На оновлення системи освітлення Броварів витратять 13,5 млн грн

В Броварах коронавірус забрав життя лікаря-травматолога

В Броварах дітям заборонили виходити на вулицю вночі без батьків

Джерело: Новости Броварів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА