КМДА не забезпечило виплату мобілізованим киянам обіцяної матеріальної допомоги

image
8 Лютого 2024, 15:02
Поділитися:

8 лютого 2024 г. 14:55

Голова фракції “Голос” в Київраді Григорій Маленко (на фото) заявив, що мобілізовані кияни не отримують обіцяну владою одноразову матеріальну допомогу в сумі 30 тисяч гривень, незважаючи на рішення, прийняте депутатами 7 грудня 2023 року. КМДА було надане протокольне доручення виправити цю ситуацію.

Про цеKВ стало відомо під час сьогоднішнього засідання Київради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“В грудні минулого року ми разом з вами проголосували щоб всі мобілізовані в Києві отримали одноразову матеріальну допомогу у розмірі 30 тисяч гривень. 7 грудня майже всі українські ЗМІ написали, що місто Київ буде допомагати мобілізованим і виплачувати ці кошти. Зараз, 8 лютого, ті люди які звертаються до мене й не тільки таку матеріальну допомогу не отримують. Відповідно, наше рішення не виконується”, — заявив Григорій Маленко під час засідання міськради.

У зв’язку з цим депутат попросив надати протокольне доручення, щоб Київська міськдержадміністрація (КМДА) вжила заходів до реалізації даної владою обіцянки.

“В мене прохання, надати протокольне доручення до виконавчого органу (мається на увазі КМДА.- КВ) невідкладно вжити заходів щоб кошти, про які ми говоримо, які мають надходити як матеріальна підтримка мобілізованим, почали надходити”, — додав Маленко.

Секретар Київради Володимир Бондаренко нічого не заперечував і надав відповідне доручення.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, 7 грудня 2024 року столична міськрада внесла чергові зміни до програми “Захисник Києва” на 2022‒2024 роки”. Згідно з прийнятим рішенням, влада Києва збільшила кошторис цієї програми з 6,1 млрд до 7,6 млрд гривень. Додаткове фінансування планувалось освоїти в 2024, зокрема, на закупівлю БПЛА, ремонти в приміщеннях сил оборони тощо. Серед іншого, було вирішено, що кияни, які були та будуть мобілізовані з 1 грудня 2023-го, отримуватимуть зі столичного бюджету одноразову матеріальну допомогу в розмірі 30 тис. гривень.

Головним виконавцем програми “Захисник Києва” на 2022‒2024 роки” є Департамент муніципальної безпеки КМДА (до 2020 року – управління цивільного захисту КГГА), який з 12 грудня 2018 року очолюєРоман Ткачук. Діяльність цієї структури з листопада 2021 року контролює заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноваженьАндрій Крищенко.

Читайте: Зміни до програми “Захисник Києва”: мобілізованим мешканцям столиці будуть давати 30 тис. гривень з міського бюджету

Фото: скріншот з трансляції

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона