Кличко з колишньою дружиною поділили майно та обмінялись нерухомістю

image
8 Січня 2024, 16:28
Поділитися:

8 січня 2024 г. 16:21

У грудні 2023 року Київський міський голова Віталій Кличко поділив майно та обмінявся нерухомістю зі своєю колишньою дружиною Наталією Єгоровою.Експодружжя обмінялося будинками та автівками, а також поділило гроші згідно з договором про поділ майна.

Про це, як передає KВ, йдеться у декларації на сайті Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно декларації, 28 грудня 2023 року Віталій Кличко вніс дані про суттєві зміни в майновому стані, що настали за тиждень до того, 20 грудня 2023 року.

Зазначається, що 20 грудня боксер Володимир Кличко повернув братові-меру Києва 6 млн 751 тис.800 гривень.

Також у документі зафіксовано погашення заборгованості у негрошовому виразі шляхом передачі житлового будинку в м. Гамбург (Німеччина) від компанії Maximum I, LLC. Йдеться про житловий будинок загальною площею 750 кв м та оціночною вартістю у 227 млн 652 тисяч гривень.

Крім того, у змінах до майнового стану згадується договір про поділ нерухомого майна подружжя в Німеччині від 20 грудня на таку ж суму.

У декларації мера Києва також згадується, що його колишня дружина передала йому права на автомобіль Land Rover Discovery 3.0 2013 року випуску. Машину оцінено в 911 тис.436 гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У виданні “Українська правда” повідомили, що речниця Київського міського голови Оксана Зинов’єва підтвердила, що наприкінці 2023 року Віталій Кличко закінчив розподіл майна з колишньою дружиною.

“Будинок у Гамбурзі міський голова отримав від брата на часткове погашення заборгованості і відразу ж передав його колишній дружині в рахунок поділу спільного майна”, – пише “Українська правда”.

Зазначається, що цього ж дня Віталій Кличко набув права на будинок відпочинку в Лютежі на Київщині, загальна площа якого 785,5 кв м і вартість 69 млн 125 тис.021 гривень. Його меру передала колишня дружина Наталія Єгорова.

Крім того, Кличко та Єгорова поділили гроші у США (4 млн 092 тисяч гривень) та в Монако (2 млн 659 тис.800 гривень), відповідно до договору про поділ майна подружжя.

Як інформувала KВ, у серпні 2022 року мер Києва Віталій Кличко та його дружина Наталія вирішили розлучитись.Дружина Віталія Кличко прокоментувала їх з мером Києва рішення про розлучення. Вона зазначила, що це було обдумане і спільно прийняте рішення.

Читайте: Віталій Кличко повідомив, що розлучається

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона