Кличко пояснив порядок отримання продуктових наборів

image
31 Січня 2023, 13:00
Поділитися:

31 січня 2023 г. 12:44

Мер Києва Віталій Кличко відповів на звернення депутата Київської міської ради Володимира Ялового щодо порядку отримання продуктових наборів в 2023 році для мешканців Шевченківського району м. Києва.

Про це KВстало відомо з повідомлення на Facebook сторінці депутата Київської міської ради Володимира Ялового.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Отримав відповідь на депутатське звернення від Київського міського голови щодо порядку отримання продуктових наборів в 2023 році для мешканців Шевченківського району м. Києва”, – написав Яловий.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У відповіді мер Києва Віталій Кличко зазначається, що продуктовими наборами забезпечуються:

внутрішньо переміщені особи з областей, на території яких тривають активні бойові дії;

пенсіонери за віком, особи з інвалідністю, особи, які досягли 65-річного віку і не є пенсіонерами, особи, які перебувають на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування;

працездатні особи, яких після 24 лютого 2022 року звільнено з роботи, у відпустці без збереження заробітної плати, з якими призупинено дію трудового договору;

внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку в місті Київ з 2014 року.

Для того, щоб отримати продуктові набори, особа або її законний представник мають звернутися з письмовою заявою про безоплатне отримання продовольчих товарів до центрів надання адміністративних послуг або управлінь соціального захисту населення. Для цього необхідно при собі мати паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платників податків, пенсійне посвідчення, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та висновок медико-соціальної експертної комісії (для осіб з інвалідністю).

“Водночас інформуємо, що відповідно до міської цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 7.10.2021 року №2726/2767, з метою забезпечення подальшого соціального захисту окремих категорій соціально незахищених верств населення Територіальний центр соціального обслуговування Шевченківського району Києва видає продуктові набори громадянам, які в установленому порядку перебувають на обслуговуванні в структурних підрозділах Територіального центру, середньомісячний сукупний дохід яких за попередні шість місяців не перевищує двох прожиткових мінімумів, для осіб, які втратили працездатність”, – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, благодійники передали допомогу місцевим жителями Обухівського району у вигляді 450 продуктових наборів.

Читайте: Жителі Обухівщини отримали продуктові набори

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона