“Клуб експертів” представив відео з оглядом подій, що відбудуться в Україні та світі з 1 по 7 серпня

image
1 Серпня 2022, 12:36
Поділитися:

1 серпня 2022 г. 12:30

У рамках нового проекту з анонсування подій, які мають відбутися протягом найближчих семи днів, на YouTube-каналі “Клуб експертів” вийшов відео матеріал з аналізом запланованих подій в Україні та світі.

Про це KВ стало відомо з анонсу “Клубу експертів”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

У новому випуску засновник клубу експертів Максим Уракін разом із Ольгою Левкун проаналізували найважливіші події в Україні та світі у період з 1 по 7 серпня 2022 року.

Зокрема, в Україні пройде низка круглих столів, прес-конференцій та семінарів, присвячених розвитку економіки країни у післявоєнний час, веденню бізнесу на міжнародних маркетингових майданчиках, а також безпеці громадян у поточних умовах. Також жителі нашої країни зможуть відвідати низку культурних заходів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

На світовій арені безумовно головною подією наступного тижня є турне третьої людини в ієрархії США, спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі країнами Південно-Східної Азії, а також її можливий візит на острів Тайвань і реакція влади Китаю на цю поїздку.

Крім того, низка найбільших економік ЄС опублікує дані статистичних служб про стан своєї економіки, а Банк Англії оприлюднить рішення щодо зміни базової процентної ставки.

Підписатися на канал Клуб експертів можна тут.

Фото: колаж “Клубу експертів”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона