Хто з киян може не прийти за повісткою до ТЦК “без наслідків”: названо 4 причини

image
24 Травня 2024, 15:09
Поділитися:

В українців є чотири законні підстави не з’явитись за повісткою у Територіальний центр комплектування (ТЦК та СП) і не отримати за це покарання.

На сайті Міноборони розповіли, що не з’явитись у військкомат можна з наступних поважних причин:

стихійне лихо;хвороба військовозобов’язаного;воєнні дії або інші наслідки війни, через які людина не має можливості вчасно прибути у потрібне місце;смерть близького родича військовозобов’язаного або родича його дружини (або іншого члена подружжя).

Якщо у людини є поважні причини для неявки у військкомат, вона має три дні від зазначеної у повістці дати, щоб про це повідомити. Таким чином, протягом цього періоду необхідно сповістити про причину неявки. Максимально дозволена законна затримка складає тиждень (7 днів).

Причини неявки повинні підтверджуватися документами відповідних уповноважених державних органів, установ та організацій (державної та комунальної форм власності).

Раніше ми писали про те. що керівники підприємств мають роздавати повістки та привозити працівників до ТЦК: постанова Кабміну.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте долучатись.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua