Хто в Броварській громаді має відповідати за стан спортивних майданчиків | Трибуна

Хто в Броварській громаді має відповідати за стан спортивних майданчиків | Трибуна
20 Червня 2024, 20:37
Поділитися:

Сьогодні «комунальна» комісія розглядала проєкт рішення, яким штучне покриття футбольного майданчика, що використовувалося у Броварському ліцеї № 1, передається на баланс КП «ЖЕК-5».

Штучне покриття футбольного майданчика довелося демонтувати, позаяк в ліцеї на місці, де розташовувався відповідний  майданчик, відбувалося будівництво укриття. Згодом на цій ділянці, згідно з проєктною документацією, побудували новий футбольний майданчик.

«Натомість демонтоване покриття за необхідності можна використати для обладнання спортивного майданчика, що перебуває на балансі «ЖЕК-5», – повідомила під час «комунальної» комісії  начальниця управління комунальної власності та житла Ірина Ющенко.

У присутніх депутатів виникли питання: чому на балансі ЖЕКів досі перебувають футбольні майданчики, адже в свій час КП МФК «Бровари» було створено, в тому числі, і для того, щоб опікувся всіма футбольними майданчиками.

Але у громаді досі існує практика, за якою безхозні ті ж спортивні майданчики приймають у комунальну власність, хоча належно доглядати за ними неспроможні, тож із часом вони перетворюються на небезпечні осередки дитячого дозвілля. Відтак згодом доводиться на сесії ухвалювати нові рішення про  списання їх із балансу ЖЕКів та негайного демонтажу з формулюванням, що вони «були в інтенсивному використанні та експлуатації, тож мають значні пошкодження, руйнування та носять небезпеку для життя та здоров`я дітей».

Що ж до МФК «Бровари», то в них на балансі наразі перебуває 8 футбольних майданчиків, які треба утримувати та ремонтувати.  На цю потребу гроші з бюджету не виділяються.

«Всі власні кошти, які заробляє клуб, витрачаються на утримання футбольного поля в парку «Перемога», адмінбудівлі та локації, на яких постійно відбуваються тренування дітей. Це майданчики «Віночок», що на вул. Київській, 62 та  на Онікієнка, 8.  Інші майданчики просто підтримуємо в належному стані, проводимо  прибирання, бо в нас немає персоналу провести навіть найпростіший ремонт», – повідомив директор МФК «Бровари» Євген Скуйбіда.

Керівництво МФК  підготувало пропозицію щодо вартості утримання цих об’єктів, аби отримати на це кошти з бюджету громади, але відповідь чиновників прогнозована: ці видатки не на часі.

Тож хто має відповідати за стан спортивних майданчиків у громаді – питання так і залишається відкрите.

Читайте також:

Житлові програми для військових у Броварах: як скористатися
Багато заяв про побиття та поділ землі: як працюється дільничним у Броварах?
У Броварах плата за навчання в школах естетичного виховання дітей зросла в середньому на 30%
Виїзд дитини за кордон: чи необхідна згода обох батьків?

Джерело: Трибуна – Бровари