Хто ремонтуватиме затоплені квартири на Ярославській, 14 в Ірпені (відео)

Хто ремонтуватиме затоплені квартири на Ярославській, 14 в Ірпені (відео)
27 Жовтня 2023, 19:30
Поділитися:

Якщо подивитися, там все мокре..

При відсутності дощу, тут не капає. А коли йде дощ, то тут все ллється.

Це будинок № 14 на вулиці Ярославській в Ірпені. Ольга запрошує до себе у квартиру. Вона на останньому, 9 поверсі. Показує, як по стінах стікала вода у дощові дні. Каже: позатікало в коридорі, ванній кімнаті, туалеті, інших приміщеннях. Щоразу, коли злива на вулиці, у квартирі злива також. Світла у квартирі, звісно ж немає, бо закоротило у залитій дощем щитовій. Тазики і ганчірки напоготові й у сусідки Олени.

Олена, мешканка Ірпеня:

«Збираємо воду по усіх швах, по усій квартирі».

У квартирі навпроти під час дощу теж не обходяться без відер і тазиків.

Віталій, мешканець Ірпеня:

«Можна подивитися на горищі нашого будинку, там де ми вчора облаштовували жолоба із плівки, для того, щоб збиралася та вода, як стікала просто з даху».

Мешканці кажуть, якби не ці саморобні жолоби на горищі, у квартирах було б ще більше води. А почалося все з початком капітального ремонту цього будинку. Він постраждав внаслідок військової агресії російської федерації. Серед інших пошкоджень у даху була пробоїна. Мешканці кажуть, що її залатали працівники УЖКГ «Ірпінь» ще весною минулого року.  І вода не протікала. Але на початку жовтня цього року будівельники підрядної організації стару покрівлю демонтували.

 Віталій, мешканець Ірпеня:

«Ці робітники зняли усі пласти руберойду, який лежав на даху будинку, там було може п’ять чи шість пластів,  які накопичувалися роками після кожного ремонту. Коли вони зняли усі ці пласти руберойду, відповідно весь дах затік».

Виконроб підрядника пояснює, що проблемну частину покрівлі досі не відновили, бо пробиті плити перекриття. А на їхню заміну треба було замовляти інші. На що й пішло багато часу.

Олександр Весельський, виконроб підрядної організації ТОВ «Моноліт-Центр»:

«80 відсотків покрівлі зроблено. Тільки залишився ця ділянка,  де пошкоджені плити».

Від такого капітального ремонту у будинку  постраждало 8 квартир. Замовником відновлення цього будинку є Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації. Під час перевірки процесу відбудови в Ірпені Голова КОВА Руслан Кравченко навідався і на Ярославську, 14. У його присутності підрядники гарантували відремонтувати затоплені квартири.

Руслан Кравченко, голова Київської обласної військової адміністрації:

«Щодо відшкодування людям затоплення. З кожним днем наслідки збільшуються. Ви гарантуєте, що ви повністю відшкодуєте наслідки? – так. Все повністю на всі сто відсотків».

А щоб повністю відремонтувати покрівлю будинку голова КОВА дав будівельникам тиждень.

Олександр Весельський, виконроб підрядної організації ТОВ «Моноліт-Центр»:

«Тільки зробимо покрівлю, одразу заходимо у пошкоджені квартири і будемо їх відновлювати».

Джерело: Містоінформ